06.09.2022
Aktualizacja: 
30.11.2023
Spis treści

W dzisiejszych czasach maluchy mają do dyspozycji zróżnicowane zabawki, które gwarantują im ciekawą rozrywkę na wiele godzin. Zwłaszcza gry dla dzieciaczków, zarówno planszowe, jak i karciane, cieszą się popularnością wśród rodziców i wielką sympatią wśród maluchów!

Jeśli poszukujesz prezentu dla córki lub syna, który posiada duży potencjał edukacyjny i uczy różnych umiejętności poprzez zabawę, zapraszamy do lektury naszego krótkiego artykułu. Opisujemy w nim najciekawsze produkty z tej kategorii dla najmłodszych użytkowników, które zakupisz bezpośrednio w naszym sklepie online.

 

Najlepsze gry planszowe dla dzieci

Zaletą gier planszowych jest możliwość zorganizowania rozgrywki dla wszystkich członków rodziny, bez względu na wiek. Projektanci tworzący gry planszowe dla dzieci zawsze dbają bowiem nie tylko o ich potencjał rozrywkowy, ale też edukacyjny.

 

Dla 5-latków świetną propozycją będzie gra Tactic, która zawiera aż 300 zadań i 100 pytań obrazkowych, które poruszą szare komórki. Zestaw oferuje użytkownikom prostą i stymulującą intelektualnie rozrywkę, w której trakcie dziecko nauczy się wielu przydatnych pojęć z otaczającego je świata.

 

Gry edukacyjne dla star szych dzieci

Mogą cię zainteresować również gry edukacyjne dla starszaków. Na szczególną uwagę zasługuje produkt Xplore Team Ciało Człowieka. Jest to świetna karcianka dla maluchów zainteresowanych naukami przyrodniczymi, która przybliża im najważniejsze pojęcia z anatomii człowieka.

  

Składa się z zestawu kart z pięknymi grafikami, które przedstawiają poszczególne organy i tkanki z dużą dokładnością o szczegóły. Z kategorii gry logiczne dla dzieci polecamy natomiast zestaw Sequence Harry Potter, który spodoba się nie tylko fanom przygód tego popularnego czarodzieja.

 

Gry zręcznościowe

Wśród maluchów dużą popularnością cieszą się również zabawki, które pobudzają nie tylko intelektualnie, ale też ruchowo. W naszym sklepie internetowym oferujemy liczne gry zręcznościowe dla dzieci o takich potrzebach!

 

Prostym, a jednocześnie bardzo popularnym prezentem będzie na pewno miniaturowa deskorolka z serii Tech Deck, która jest bardzo popularna zwłaszcza u chłopców. To świetna propozycja dla małych fanów jazdy na desce, którzy chcą trenować swoje umiejętności.

  

 

Gry planszowe dla dzieci

Podobne wpisy

Strażak Sam – bajka, którą pokochały dzieci!

Odważny i rezolutny Strażak Sam podbił serca dzieci na całym świecie! Inspiruje do wymyślania niesamowitych przygód i pomagania innym. Pełne akcji odcinki serialu animowanego uczą dzieci o przyjaźni, wartości pomagania i wielu innych pozytywnych postaw. Przygody Strażaka Sama śledzą setki tysięcy dzieci na całym świecie, a nieustraszony bohater jest idolem wielu małych chłopców i dziewczynek.

Zobacz

Prezent na Baby Shower - 10 niezawodnych pomysłów

Narodziny dziecka to wielkie wydarzenie, które zmienia życie świeżo upieczonych rodziców o 180 stopni. Pojawienie się nowego członka rodziny to nieopisana radość, ale też cała masa przygotowań, zwłaszcza przed samym terminem porodu. W tym pełnym zamieszania i wyczekiwania czasie, momentem wytchnienia i celebrowania stało się Baby Shower. 

Zobacz

Proste ozdoby świąteczne do zrobienia z dzieckiem

Boże Narodzenie to magiczny czas, którym chcemy cieszyć się jak najdłużej! Co jednak, kiedy śniegu brak, a grudniowa aura nie nastraja do świętowania? Nic straconego! Świąteczny klimat możesz stworzyć samodzielnie, przemieniając swój dom za pomocą prostych ozdób świątecznych DIY w przytulną przestrzeń pełną magii!

Zobacz