Nosidełka i chusty dla dziecka

Spacer z dzieckiem będzie znacznie bardziej przyjemny, jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie nosidełko dla malucha. W naszym sklepie internetowym mamy dla Ciebie rozbudowaną ofertę akcesoriów, które przeznaczone są dla najmłodszych użytkowników. Znajdziesz u nas produkty od najlepszych marek, które mają ugruntowaną pozycję na rynku. Każda pozycja z tej kategorii posiada odpowiednie atesty i certyfikaty, dlatego kupując u nas, zapewniasz swojej latorośli bezpieczeństwo i wygodę.

W naszym asortymencie dostępne jest nosidełko dla dziecka w wielu ciekawych odsłonach. Takie akcesorium jest pozycją niezbędną w wyprawce malucha i na pewno będziesz z niego często korzystać! Nasze siedzisko zawieszasz wygodnie z przodu na swoich barkach, przez co mały pasażer jest w zasięgu Twojego wzroku. Jednocześnie zyskuje on dobrą pozycję do obserwowania otaczającego go świata w trakcie codziennych spacerów. Nosidełko dla dzieci przydaje się zwłaszcza kiedy wybierasz się do sklepu lub w inne miejsce, w którym pożądana jest większa swoboda ruchu. Takie siedzisko jest doskonałą alternatywą dla wózka spacerowego, możesz dzięki niemu się szybciej przemieszczać. 

W ofercie mamy zarówno nosidełko dla niemowląt, jak i dla nieco starszych dzieci. Poza tym proponujemy Ci modele uniwersalne, które dzięki sprytnym regulacjom możesz dostosowywać na bieżąco do wzrostu i wagi pociechy. Nowoczesne produkty z tej kategorii są skonstruowane w taki sposób, że rozkładają środek ciężkości na kilka punktów, przez co maluch nie będzie dla Ciebie dużym ciężarem. To szczególnie ważne w przypadku nieco starszego dziecka, które waży kilkadziesiąt kilogramów. 

Proponujemy Ci nosidełko ergonomiczne Infantino 4w1 przeznaczone dla maluchów o wadze między 3,5 a 14,5 kilogramów. Model ten posiada regulowane, wygodne siedzisko, które można dostosować do wielkości pasażera. Zaopatrzony jest też w specjalny pas biodrowy, który rozprowadza ciężar równomiernie na ciele rodzica. Ciekawą alternatywą dla nosidełka dla niemowlaka będzie chusta do noszenia dziecka, także dostępna w naszej ofercie.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtrowanie

Filtrowanie

Filtrowanie Wyczyść filtry
  • Status
  • Producent
  • Rodzaj
  • Materiał
  • Wyczyść filtry
Zastosuj Wyczyść