Projektory i lampki

Większość małych dzieci ma problem z zasypianiem w ciemności. Na szczęście wybierając lampki i projektory z naszego asortymentu, zapewnisz swojemu maluchowi odpowiednie warunki do snu. Zebraliśmy dla Ciebie najciekawsze produkty z tej kategorii, które zakupisz w bardzo przystępnej cenie. Pomogą Ci stworzyć w pokoju dziecka przytulną atmosferę, przez co chętnie będzie układać się do snu. Każdy model prezentowany na stronie posiada odpowiednie atesty, dlatego jest bezpieczny dla najmłodszych użytkowników.

Projektor dla dzieci niejedno ma imię. Zebraliśmy kilka najciekawszych propozycji, które zaopatrzono w wiele wygodnych funkcji. Szczególnie polecamy model Gwiezdny, składający się nie tylko z projektora, ale też uroczego pluszaka do przytulania. Jest to nowoczesne urządzenie, zaprojektowane z myślą o maluszkach mających problemy z zasypianiem. Po włączeniu z projektora wydobywa się spokojna, miła dla ucha muzyka. Możesz samodzielnie wybrać kolor gwiazdek, jakie będą wyświetlane na projektorze.

Na szczególną uwagę w naszym katalogu zasługuje też Miś Śpioszek. Jest to uroczy projektor dla niemowlaka w formie pluszowej maskotki, który także zaopatrzono w wiele funkcji. Produkt uspokaja dziecko na dwa sposoby. Po uruchomieniu z wnętrza misia wydobywa się ciepły, kobiecy śpiew, który zachęci maluszka do zapadnięcia w sen. Dodatkowo model zaopatrzony jest w lampkę z projektorem, generującym delikatne, relaksujące światło.

Przeglądając lampki nocne dla dzieci z projektorem, sprawdź koniecznie model przenośny, dostępny u nas za niecałe 30 złotych. Produkt możesz zabrać ze sobą w podróż, przez co nawet w trakcie wakacji twoja pociecha zaśnie bez problemu. Lampka zaopatrzona jest we wbudowany głośnik grający nastrojowe kołysanki. Urządzenie uruchamia się samodzielnie po zapadnięciu zmroku oraz wyłącza, kiedy w pokoju robi się jasno. Sprawdź też koniecznie nasze projektory 2w1, których ustawienia możesz zmieniać w zależności od indywidualnych potrzeb.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtrowanie

Filtrowanie

Filtrowanie Wyczyść filtry
  • Status
  • Producent
  • Płeć
  • Materiał
  • Wyczyść filtry
Zastosuj Wyczyść