Zabawki dla niemowlaków, rocznych dzieci i dwulatków

Zastanawiasz się, co sprawdzi się jako prezent dla najmłodszych dzieci? A może jako prezent dla rocznego dziecka lub dwulatka? Oferta Urwis.pl obfituje w kreatywne, kolorowe i ciekawe zabawki dla niemowlaków i tych trochę większych smyków. Najmłodsze dzieci chętnie sięgną po ekologiczne drewniane zabawki edukacyjne lub klasyczne przeplatanki ze zwierzakami. A może spodobają im się sortery lub ponadczasowe konie na biegunach dla dzieci?

Pomysł na prezent dla najmłodszych

Roczne dzieci na pewno zainteresują zabawki do piasku i kąpieli lub trójkołowe rowerki. Nic nie sprawdzi się jednak lepiej jako prezent dla rocznych i 1,5-rocznego chłopca jak zestaw klocków LEGO DUPLO lub wspaniały samochodzik. Najmłodsze dziewczynki pokochają lalki, które wyglądają jak prawdziwe bobasy lub zachwycą się przepiękną maskotką jednorożca.

Niezawodne w roli prezentów dla dwuletniego dziecka są zabawki kreatywne. W ofercie Urwis.pl znajdziemy magnetyczne labirynty, edukacyjne zabawki interaktywne, puzzle dla małych dzieci, a dla bardziej aktywnych smyków przygotowano jeździki grawitacyjne, piłki do zabawy i samochody dla chłopców. Nic nie jest ważniejsze od uśmiechu dziecka, a starannie dobrane i ciekawe zabawki dla najmłodszych dzieci ucieszą każdego szkraba!