Suche baseny dla dzieci

Ruch to zdrowie - nie jest to pusty slogan, ale 100% prawdy! Zwłaszcza w przypadku dzieci, dla których systematyczna aktywność fizyczna jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju. Istnieje wiele sposobów na zachęcenie swojej pociechy do sportu, z pewnością wiele inspiracji znajdziesz w asortymencie naszego sklepu internetowego! Oferujemy szeroki wybór akcesoriów sportowych, zaprojektowanych z myślą o najmłodszych użytkownikach. Znajdziesz tutaj między innymi suchy basen w różnych wersjach, który cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów! 

Niestety beztroska zabawa w wodzie jest przeważnie dostępna dla maluszków wyłącznie w trakcie ciepłych, letnich miesięcy. Jednak dla zwykłego brodzika istnieje świetna alternatywa, którą możesz wykorzystać nawet w swoim domu! Suchy basen z kulkami, które zastępują wodę to wspaniała opcja dla dzieci najmłodszych, a także tych w wieku szkolnym. Również dorośli mogą się dobrze bawić w trakcie “pluskania” w takim akwenie. W przeciwieństwie do zwykłego basenu jest on bardzo lekki, dlatego można go postawić bezpiecznie na środku salonu czy w innym pomieszczeniu. 

Wspólnie z nami zaprojektujesz suchy basen z piłeczkami od podstaw! W asortymencie sklepu internetowego znajdziesz duży wybór kuleczek w różnych rozmiarach i kolorach, dlatego zapewniamy wiele możliwości modyfikacji! Musisz je umieścić w odpowiednim pojemniku, który jest przeznaczony do zabawy tego typu. Ważne, aby jego boki były odpowiednio wzmocnione, aby w trakcie zabawy piłki nie uciekały na zewnątrz. Suchy basen dla dziecka nie musi mieć dużego rozmiaru, dlatego jego projekt nie wiąże się z dużym wydatkiem. 

Warto podarować dziecku suchy basen z piłkami na urodziny czy inną, specjalną okazję. Taki upominek na pewno go ucieszy, w końcu zabawa w nim jest niezwykle udana. Masz też wiele opcji modyfikacji takiego gadżetu, w zależności od powierzchni pomieszczenia, w jakim go umieścisz. Jeśli dysponujesz ogrodem, to świetną opcją będzie dodatkowo zjeżdżalnia do suchego basenu, która gwarantuje pasjonującą rozrywkę na wiele godzin. To  też dobra atrakcja na przyjęcie urodzinowe malucha, organizowane w Twoim ogrodzie. 

Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtrowanie

Filtrowanie

Filtrowanie Wyczyść filtry
  • Status
  • Wyczyść filtry
Zastosuj Wyczyść
Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz. ×