LEGO® Mindstorms

W katalogu naszego sklepu internetowego znajdziesz znakomite zestawy Lego Mindstorms, które oferują rozrywkę na najwyższym poziomie. Popularny, duński producent nieustannie zaskakuje swoich fanów kolejnymi, coraz bardziej pomysłowymi seriami, które cenione są nie tylko przez dzieci, ale także dorosłych. Prezentowana tutaj seria jest najlepszym tego przykładem i cieszy się dużym powodzeniem w naszym asortymencie. Umożliwia ona stworzenie nowoczesnego robota, jednocześnie zapewniając doskonały trening podstaw programowania.

Mindstorms to coś znacznie więcej, niż tworzenie konstrukcji z dołączonych elementów. Te nowoczesne klocki Lego to także programowanie zbudowanego robota w taki sposób, aby wchodził on w interakcje z użytkownikiem. Z pomocą dodatków zawartych w jednym zestawie możesz stworzyć kilka zupełnie innych maszyn i przydzielić im zadania z pomocą odpowiednich komend. Do tego celu służy darmowa aplikacja na telefon czy inne urządzenie mobilne. Dzięki niej robot Lego Mindstorms może zostać ożywiony, a dziecko w trakcie obsługi poznaje podstawy programowania, które mogą mu się przydać w przyszłej karierze w branży IT.

W asortymencie naszego sklepu internetowego mamy zestaw Lego Mindstorms Robot Inventor, który jest idealną propozycją na prezent dla dziecka, które ukończyło 10 lat. Zabawka polecana jest zwłaszcza dla dziewczynek, pozwoli bowiem wzbudzić w nich pasję do programowania, która nadal utożsamiana jest głównie z chłopcami. W środku znajdziesz blisko 1000 elementów pozwalających stworzyć 5 unikalnych modeli, dlatego zabawa nie znudzi się szybko. Klocki Lego Mindstorms sprzedajemy w dobrej cenie, dlatego u nas nie przepłacisz.

 Prezentowane tutaj zestawy cenią sobie także dorośli użytkownicy. W końcu Lego Mindstorms to programowanie oraz układanie robota, które spodoba się nie tylko miłośnikom informatyki. Ze względu na niski poziom trudności obsługi zabawka przypadnie do gustu również kompletnym amatorom i może stać się dla nich początkiem nowej, fascynującej pasji.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtrowanie

-

Filtrowanie

Filtrowanie Wyczyść filtry
  • Status
  • Liczba elementów
    -
  • Wyczyść filtry
Zastosuj Wyczyść
Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz. ×