LEGO Juniors

W katalogu naszego sklepu zebraliśmy szeroki wybór różnorodnych zabawek i akcesoriów, które są przeznaczone dla młodszych użytkowników. W asortymencie masz do dyspozycji między innymi rozmaite klocki, które dedykowane są dzieciom z różnych grup wiekowych. Dla maluszków w wieku 4-7 lat polecamy szczególnie wydawnictwo Lego Juniors, które obejmuje duży wybór fascynujących zestawów dla chłopców i dziewczynek. Możesz przebierać pośród produktów o zróżnicowanej liczbie elementów, które po złożeniu stworzą wspaniałe konstrukcje do zabawy dla Twojej pociechy.

Niesamowite klocki Lego Juniors zostały stworzone z myślą o małych dzieciach w wieku przedszkolnym. Z tego powodu poszczególne elementy różnią się nieco niż te zawarte w zestawach dla starszaków, muszą być bowiem bezpieczne dla maluszków. Także tematyka wydawnictwa jest dostosowana do tej grupy wiekowej, dlatego zestawy przeważnie nawiązują do znanych bajek i animacji, które uwielbiają dzieci na całym świecie! W ofercie Lego Juniors znajdziesz auta, figurki i obiekty, które gwarantują świetną zabawę na wiele godzin.

Jednym z chętniej zamawianych zestawów z serii Lego Juniors jest Dinozaur. Nic dziwnego, przecież te pradawne zwierzęta wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród dzieci już od pierwszych lat życia! Masz do dyspozycji kilka pozycji tego typu, które nawiązują do serii bajek i filmów Park Jurajski. Każdy zestaw to nie tylko figurka dinozaura, ale też elementy przeznaczone do zbudowania poszczególnych elementów znajdującej się na wyspie zamieszkałej przez te stworzenia.

Warto też sprawdzić zestawy z serii Lego Juniors Spiderman, poświęcone przygodom znanego bohatera komiksów, filmów oraz bajek. Twój synek może się wcielić w rolę młodego chłopaka, który wskutek ukąszenia toksycznego pająka opanowuje nadnaturalne zdolności i wykorzystuje je do walki ze złem. Dużą popularnością cieszą się również klocki Lego Juniors Policja, w końcu wielu maluchów marzy o karierze mundurowego! W tym cyklu oferujemy kilka produktów, które zasługują na Twoją uwagę.

Pokaż więcej Pokaż mniej

Filtrowanie

-

Filtrowanie

Filtrowanie Wyczyść filtry
  • Status
  • Liczba elementów
    -
  • Wyczyść filtry
Zastosuj Wyczyść
Niestety nie znaleźliśmy produktów których szukasz. ×