Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszych gazetek: nowości, hity cenowe, promocje, pakiety!

fb
FUNIKIDS Drewniana kuchnia dla dzieci z akcesoriami

Wykonana z dużą dbałością o każdy detal kuchnia sprawi radość każdemu dziecku. Ciekawy i nowoczesny design, solidna konstrukcja, uniwersalna kolorystyka. Drzwiczki piekarnika zamykane na magnes, przy przekręcaniu pokręteł palników słychać klikanie.

FUNIKIDS Drewniana kuchnia dla dzieci

Gustowna kuchnia z piekarnikiem, płytą kuchenną i zlewem pomaga rozwijać dziecięcą wyobraźnię oraz kreatywność, sprzyja odgrywaniu ról i zaznajamia z podstawami przygotowywania posiłków. Zestaw zawiera garnki z pokrywkami, łopatki i tasaczek. Kuchnia wykonana z drewna oraz płyty MDF, pomalowana bezpiecznymi farbami.

FUNIKIDS Drewniana kołyska dla lalek

Kołyska dla lalek to niezbędne wyposażenie w pokoju dziewczynki. Teraz każda Młoda Dama będzie mogła usypiać swoje lalki. Całość wykonana została z drewna lakierowanego na biało-różowy kolor i pomalowana nietoksycznymi farbami. Kołyska wyposażona jest w komplet pościeli: materac, poduszkę i kołdrę

FUNIKIDS Drewniany warsztat

Drewniany zestaw narzędzi i elementów dla małego miłośnika majsterkowania i prac domowych. Produkt rozwija zdolności manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Całość narzędzi uporządkowana jest w ładnym drewnianym warsztacie, do którego dołączona jest wysuwana skrzyneczka, za pomocą której dziecko może przenosić narzędzia.

FUNIKIDS Drewniany warsztat

Duży, drewniany warsztat dla małego miłośnika majsterkowania, który lubi wkręcać, wbijać i wykręcać. Zabawka rozwija zdolności manualne oraz koordynację wzrokowo-ruchową.Całość narzędzi uporządkowana jest w ładnym drewnianym warsztacie. Zestaw zawiera 48 elementów.

FUNIKIDS Drewniany parking 3-poziomowy

Garaż 3-poziomowy z autkami i helikopterem. Zabawka, która rozbudzi radość w każdym fanie motoryzacji. Mały kierowca spędzi wiele godzin na parkowaniu i manewrowaniu swoimi autami. Na najniższym poziomie znajduje się stacja benzynowa. Piętra połączone są wjazdami, a na środku parkingu znajduje się winda, którą można wjechać na każdy poziom za pomocą pokrętła. Garaż jest w całości zrobiony z drewna i pokryty nietoksycznymi farbami.

FUNIKIDS Jeździk/pchacz z muzyką i światłem

Jeździk zaprojektowany z myślą o maluchach, które uwielbiają bycie w ciągłym ruchu. Autko posiada multimedialną kierownicę wyposażoną przyciski, które uruchamiają przyjemne dla ucha dźwięki oraz kolorowe światełka. Lekka konstrukcja sprawia, że pojazd jest łatwy w manewrowaniu i prowadzeniu. W wygodnym siedzisku znajduje się schowek. Dzięki dużym kołom autko sprawdzi się zarówno w domu, jak i na spacerze. Jeździk dostępny w kilku kolorach.

FUNIKIDS Jeździk/pchacz z rączką

Atrakcyjny i nowoczesny design. Demontaż barierek ochronnych i rączki do pchania zamienia pchacz w jeździk. Autko posiada kierownicę z klaksonem, podnóżki, a także schowek w wygodnym siedzeniu.

fb
FUNIVERSE Gra Laguna

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-4
Czas: 45 min

W Lagunie każdy gracz zarządza grupą osadników, która rozprzestrzenia się na wyspach tego nowego archipelagu, aby odkryć jego bogactwo i zbudować wioski. Aby wygrać, potrzebne są inteligentne miejsca docelowe i antycypacja.

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Jurassic Snack

Wiek: 7+
Liczba graczy: 2
Czas: 15 min

Gracze poruszają się figurkami Diplodoków w linii prostej, do skrajnych pól jedząc, jak przystało na roślinożerców, smaczną trawę, czyli żetony, które na drugiej stronie posiadają różne działania. Niektóre na przykład wpuszczają niebezpieczne T. rexy na planszę, które mogą wypłoszyć nasze Diplodoki z gry. Gracze zbierają żetony trawy, za które na koniec gry dostaną punkty. Trzeba się jednak mieć na baczności, aby T. rexy nie przegoniły wszystkich naszych roślinożerców wtedy przegramy!

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Little Big Fish

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2
Czas: 15 min

Little Big Fish jest grą taktyczną dla dwóch graczy, którzy rywalizują między sobą, aby szybciej od przeciwnika zjeść jego 5 rybek.

Więcej na www.funiverse.pl