Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszych gazetek: nowości, hity cenowe, promocje, pakiety!

fb

 

SZCZERBATEK I CZKAWKA Z MAŁYM SMOKIEM

Czkawka w zbroi do latania. Szczerbatek strzela strzałami z paszczy.

BIAŁA FURIA Z MAŁYM SMOKIEM I DZIEĆMI

Biała Furia strzela strzałami z paszczy.

ŚMIERCIOZUR I GRIMMEL

Złoczyńca ze swoim smokiem Śmierciozurem.

 

ASTRID I HOBBGOBLER

Astrid w zbroi do latania.

CZKAWKA I ASTRID Z MAŁYM SMOKIEM

Czkawka i Astrid z małym smokiem i miejscem na ognisko oraz rusztem do grillowania ryb.

MIECZYK I SZPADA W ZBROI DO LATANIA

Mieczyk i Szpadka z bronią i w zbrojach do latania.

 

ŚLEDZIK W ZBROI DO LATANIA

Śledzik ze specjalną zbroją do latania.

SĄCZYSMARK W ZBROI DO LATANIA

Sączysmark ze specjalną zbroją do latania.

 

KLOCKI MINECRAFT BIGFIG – STEVE Z PAPUGĄ

Wyrusz na nowe przygody w świecie gry Minecraft z łatwą do zbudowania, dużą figurką Stevea z serii BigFig. Postać ma papugę do zbudowania oraz kamienny kilof.

KLOCKI MINECRAFT BIGFIG – ALEX Z KURCZAKIEM

Złóż łatwą do zbudowania i ogromną figurkę Alex, bohaterki gry Minecraft, która ma kurczaka do zbudowania oraz diamentowy miecz.

KLOCKI MINECRAFT BIGFIG – SZKIELET Z KOSTKĄ MAGMY

Złóż łatwą do zbudowania figurkę strasznego szkieletu z serii Minecraft BigFig. Mob ma zdejmowany hełm, skaczącą kostkę magmy i łuk, z którego można wystrzeliwać strzały.

 

KLOCKI LEGO FRIENDS – PUDEŁKO W KSZTAŁCIE SERCA

Zbuduj pudełko i zabierz je, gdzie tylko chcesz. W komplecie akcesoria. Zestaw doskonale sprawdzi się w podróży, ponieważ wszystkie elementy mieszczą się w kasetce w kształcie serca, a pokrywka utrzymuje je na miejscu. Dostępne również inne zestawy: EMMA, STEPHANIE, MIA, OLIVIA

 

KLOCKI LEGO TECHNIC- POLICYJNY POŚCIG

Uruchom napęd typu pull-back i rozpocznij dynamiczny pościg radiowozem z zestawu LEGO Technic 42091 Policyjny pościg! Radiowóz zbudowany jest z niebieskich, białych i czarnych części oraz ozdobiony policyjnymi naklejkami. Wyposażony jest w czerwono-niebieskiego koguta, aerodynamiczny zderzak z przodu, duży spojler z tyłu oraz przyczepne, niskoprofilowe opony z szerokimi, czarnymi felgami.

 

KLOCKI LEGO CITY- PUSTYNNA WYŚCIGÓWKA

Pędź w stronę mety superszybkim samochodzikiem z zestawu LEGO City 60218 Pustynna wyścigówka! To mocne auto ma otwierany dach, duży wlot powietrza z przodu i ogromny, ruchomy spojler z tyłu. Dodatkowo w zestawie znajdziesz minifigurkę kierowcy wyścigowego oraz figurkę skorpiona.

 

KLOCKI LEGO CITY- KOPARKA

Koparka z podnoszonym ramieniem z przodu, przechylaną łyżką i klatką bezpieczeństwa. Dodatkowo w zestawie jest też małe ogrodzenie, młot pneumatyczny, sterta gruzu do zbudowania i minifigurka.

 

KLOCKI LEGO CITY- ŚMIECIARKA

Wytrzymała śmieciarka z kabiną na dwie minifigurki i przechylanym zbiornikiem. W tym zabawnym zestawie znajdziesz również kontener na śmieci, elementy przedstawiające odpadki i dwie minifigurki.

fb
FUNIVERSE Gra Laguna

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-4
Czas: 45 min

W Lagunie każdy gracz zarządza grupą osadników, która rozprzestrzenia się na wyspach tego nowego archipelagu, aby odkryć jego bogactwo i zbudować wioski. Aby wygrać, potrzebne są inteligentne miejsca docelowe i antycypacja.

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Jurassic Snack

Wiek: 7+
Liczba graczy: 2
Czas: 15 min

Gracze poruszają się figurkami Diplodoków w linii prostej, do skrajnych pól jedząc, jak przystało na roślinożerców, smaczną trawę, czyli żetony, które na drugiej stronie posiadają różne działania. Niektóre na przykład wpuszczają niebezpieczne T. rexy na planszę, które mogą wypłoszyć nasze Diplodoki z gry. Gracze zbierają żetony trawy, za które na koniec gry dostaną punkty. Trzeba się jednak mieć na baczności, aby T. rexy nie przegoniły wszystkich naszych roślinożerców wtedy przegramy!

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Little Big Fish

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2
Czas: 15 min

Little Big Fish jest grą taktyczną dla dwóch graczy, którzy rywalizują między sobą, aby szybciej od przeciwnika zjeść jego 5 rybek.

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Ilos

Wiek: 10+
Liczba graczy: 2-5
Czas: 45 min

W grze Ilôs przyjdzie nam konkurować o zasoby nowoodkrytego archipelagu. Jako zamożni kupcy będziemy pływać od wyspy do wyspy, wysadzając tam naszych eksploratorów. Będą oni budować kopalnie, stragany, plantacje, fortece czy przeszukiwać starożytne ruiny. Wszystko to, abyś mógł się nazwać najbogatszym kupcem Ilôs.

TYLKO W SKLEPACH SIECI WYSPA SZKRABÓW!

GOLIATH Wowzer Orbeez Surprise

Unikalne zwierzątka do kolekcjonowania.
Które zwierzątko kryje się za kulkami Orbeez? Napełnij akwarium wodą, a w magiczny sposób odkryjesz nowego przyjaciela. Po wylaniu wody zwierzak ponownie zniknie. 20 zwierzątek do zebrania. Zbierz je wszystkie!