Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszych gazetek: nowości, hity cenowe, promocje, pakiety!

fb

PROMOCJA 1+1 ZA 1 GROSZ

Przy zakupie Steffi przejażdżka na rowerze, Kevin za 1 grosz! W zestawie Steffi i Evi na przejażdżce rowerowej, każda na swoim rowerze i w kasku.

71,90 zł + 1 grosz

PROMOCJA 1+1 ZA 1 GROSZ

Przy zakupie Lalki Masza 23 cm, Mini Zestaw Masza i Niedźwiedź za 1 grosz!

59,90 zł + 1 grosz

PROMOCJA 1+1 ZA 1 GROSZ

Przy zakupie Bańki-Kosiarki (Simba), bańki za 1 grosz! Kosiarka wypuszczająca bańki mydlane. Wymaga zasilania bateriami.

74,90 zł + 1 grosz

HIT CENOWY!!! Playmobil Czkawka i Szczerbatek

Przenieś się do bajkowego świata Playmobil Dragons! Czkawka w zbroi, z peleryną do latania. Szczerbatek strzela strzałami, a jego grzbiet świeci!

99,90 zł

HIT CENOWY!!! Crazy Chic SzaloneTatuaże

Fantastyczne tatuaże są super modnym dodatkiem do wyglądu! Dzięki aplikacji My Crazy Tattoo App tatuaże magicznie ożywają w 3D!

46,90 zł

HIT CENOWY!!! Fisher Price Edukacyjny Globus Odkrywcy

Siedem przycisków na Edukacyjnym Globusie Odkrywcy odkryje przed maluchami kontynenty, zwierzęta, różnojęzyczne powitania i muzykę. Ponad 100 dźwięków, piosenek, melodii i zdań w języku polskim zaprasza na pierwsze małe-wielkie podróże.

129,90 zł

 

HIT CENOWY!!! PlayDoh Babeczkowe przyjęcie Pinkie Pie

Baw się na przyjęciu urodzinowym konika Pinkie Pie! Przyrządź pyszne kolorowe ciasteczka przy użyciu foremek dołączonych do zestawu. Dzięki rollerowi tworzenie ciasteczek będzie dużo łatwiejsze i stanie się prawdziwą przyjemnością!

49,90 zł

 

HIT CENOWY!!! PlayDoh Wesoły opiekacz

Umieść porcję ciastoliny wewnątrz opiekacza, zamknij go i… gotowe! Gofry, burgery, tosty! Pomyślcie o swoim ulubionym przysmaku – z Wesołym Opiekaczem w chwilę go przygotujecie!

49,90 zł

HIT CENOWY!!! PlayDoh Zestaw w wiaderku

Zestaw zawiera 3 tubki ciastoliny, foremki i wiaderko. Zabawa ciastoliną pobudza wyobraźnię, rozwija sprawność manualną oraz pomaga w nauce rozróżnianiu kolorów.

19,90 zł

HIT CENOWY!!! Chicco Miś okazujący uczucia

Interaktywna zabawka dwujęzyczna uczy dziecko rozpoznawać własne emocje, nazywać je oraz okazywać za pomocą gestów! Emocje to dla dzieci wielkie wyzwanie. Pomóż dziecku je zrozumieć i oswoić. Po polsku i po angielsku!

99,90 zł

HIT CENOWY!!! Chicco Pianino DJ Mixi

Wymyśl nowy gatunek muzyczny razem z DJ Mixi! Aby dodać efekty dźwiękowe, trzeba obrócić kolorową kulkę lub dysk jak w prawdziwym mikserze DJa. A dzięki intuicyjnym regulatorom dziecko może zmienić głośność lub rytm muzyki.

84,90 zł

HIT CENOWY!!! Chicco Telefon Zrób sobie selfie

Chicco Telefon Selfie uczy dziecko pierwszych cyfr, słów i zwrotów w języku angielskim i polskim. Bawiąc się telefonem, dziecko dowiaduje się, jakie odgłosy wydają różne zwierzęta, oraz uczy się przedstawiania się w dwóch językach.

51,90 zł

HIT CENOWY!!! Mega Bloks Domek na drzewie

Zestaw 120 klocków, łatwy do zbudowania domek na drzewie i chatka z drewnianymi zdobieniami. Zawiera poruszającą się huśtawkę i okna, które można otwierać i zamykać.

79,90 zł

HIT CENOWY!!! Mega Bloks Zbieracz klocków

To wspaniały wielki wózek, który zapewnia nie tylko mnóstwo zabawy w budowanie i jeżdżenie, ale także zbiera klocki! W zestawie znajduje się 20 klocków First Builders w rozmiarze dla małych rączek.

99,90 zł

fb
FUNIVERSE Gra Laguna

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-4
Czas: 45 min

W Lagunie każdy gracz zarządza grupą osadników, która rozprzestrzenia się na wyspach tego nowego archipelagu, aby odkryć jego bogactwo i zbudować wioski. Aby wygrać, potrzebne są inteligentne miejsca docelowe i antycypacja.

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Jurassic Snack

Wiek: 7+
Liczba graczy: 2
Czas: 15 min

Gracze poruszają się figurkami Diplodoków w linii prostej, do skrajnych pól jedząc, jak przystało na roślinożerców, smaczną trawę, czyli żetony, które na drugiej stronie posiadają różne działania. Niektóre na przykład wpuszczają niebezpieczne T. rexy na planszę, które mogą wypłoszyć nasze Diplodoki z gry. Gracze zbierają żetony trawy, za które na koniec gry dostaną punkty. Trzeba się jednak mieć na baczności, aby T. rexy nie przegoniły wszystkich naszych roślinożerców wtedy przegramy!

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Little Big Fish

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2
Czas: 15 min

Little Big Fish jest grą taktyczną dla dwóch graczy, którzy rywalizują między sobą, aby szybciej od przeciwnika zjeść jego 5 rybek.

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Ilos

Wiek: 10+
Liczba graczy: 2-5
Czas: 45 min

W grze Ilôs przyjdzie nam konkurować o zasoby nowoodkrytego archipelagu. Jako zamożni kupcy będziemy pływać od wyspy do wyspy, wysadzając tam naszych eksploratorów. Będą oni budować kopalnie, stragany, plantacje, fortece czy przeszukiwać starożytne ruiny. Wszystko to, abyś mógł się nazwać najbogatszym kupcem Ilôs.

TYLKO W SKLEPACH SIECI WYSPA SZKRABÓW!

GOLIATH Wowzer Orbeez Surprise

Unikalne zwierzątka do kolekcjonowania.
Które zwierzątko kryje się za kulkami Orbeez? Napełnij akwarium wodą, a w magiczny sposób odkryjesz nowego przyjaciela. Po wylaniu wody zwierzak ponownie zniknie. 20 zwierzątek do zebrania. Zbierz je wszystkie!