Zapraszamy do zapoznania się z produktami z naszych gazetek: nowości, hity cenowe, promocje, pakiety!

fb

 

HIT CENOWY!!! MDR GRY Z RYSUNKAMI A.MLECZKI

Gry dla całej rodziny! Liczą się refleks i spostrzegawczość. Gry rozwijają percepcję i koordynację wzrokowo-ruchową dzieci.

HIT CENOWY!!! SIMBA MASA PLASTYCZNA

Zestaw z masą plastyczną i foremkami do stworzenia Maszy i Niedźwiedzia. W zestawie 7 kolorów masy, wałek i nożyk.

HIT CENOWY!!! SIMBA MASZA WRÓŻKA

Masza jako wróżka. W zestawie z cukierkami, zegarem i księgą.

fb
FUNIVERSE Gra Laguna

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2-4
Czas: 45 min

W Lagunie każdy gracz zarządza grupą osadników, która rozprzestrzenia się na wyspach tego nowego archipelagu, aby odkryć jego bogactwo i zbudować wioski. Aby wygrać, potrzebne są inteligentne miejsca docelowe i antycypacja.

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Jurassic Snack

Wiek: 7+
Liczba graczy: 2
Czas: 15 min

Gracze poruszają się figurkami Diplodoków w linii prostej, do skrajnych pól jedząc, jak przystało na roślinożerców, smaczną trawę, czyli żetony, które na drugiej stronie posiadają różne działania. Niektóre na przykład wpuszczają niebezpieczne T. rexy na planszę, które mogą wypłoszyć nasze Diplodoki z gry. Gracze zbierają żetony trawy, za które na koniec gry dostaną punkty. Trzeba się jednak mieć na baczności, aby T. rexy nie przegoniły wszystkich naszych roślinożerców wtedy przegramy!

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Little Big Fish

Wiek: 8+
Liczba graczy: 2
Czas: 15 min

Little Big Fish jest grą taktyczną dla dwóch graczy, którzy rywalizują między sobą, aby szybciej od przeciwnika zjeść jego 5 rybek.

Więcej na www.funiverse.pl

FUNIVERSE Gra Ilos

Wiek: 10+
Liczba graczy: 2-5
Czas: 45 min

W grze Ilôs przyjdzie nam konkurować o zasoby nowoodkrytego archipelagu. Jako zamożni kupcy będziemy pływać od wyspy do wyspy, wysadzając tam naszych eksploratorów. Będą oni budować kopalnie, stragany, plantacje, fortece czy przeszukiwać starożytne ruiny. Wszystko to, abyś mógł się nazwać najbogatszym kupcem Ilôs.

TYLKO W SKLEPACH SIECI WYSPA SZKRABÓW!

GOLIATH Wowzer Orbeez Surprise

Unikalne zwierzątka do kolekcjonowania.
Które zwierzątko kryje się za kulkami Orbeez? Napełnij akwarium wodą, a w magiczny sposób odkryjesz nowego przyjaciela. Po wylaniu wody zwierzak ponownie zniknie. 20 zwierzątek do zebrania. Zbierz je wszystkie!